Zam Geldi! O Banka 18,000 TL’lik Nakit Emekli Promosyonunu Resmen Açıkladı!

ING Türkiye, emeklilere yönelik nakit promosyon tutarını artırdı. Banka, emekli maaşını ING Türkiye’ye taşıyan emeklilere, maaş tutarına göre ek koşulsuz 15 bin liraya varan nakit promosyon fırsatı sunuyor.

YÜKSELEN PROMOSYON TUTARI

Emekli maaşını ilk defa ING’ye taşıyanlar, vadesiz hesaplarına bağlı verecekleri otomatik fatura talimatlarına 3 bin liraya varan ek nakit promosyon kazanarak toplamda 18 bin liraya varan nakit promosyon fırsatından yararlanabiliyor.

KOLAYLIKLARLA PROMOSYONDAN FAYDALANMA

Emekliler, ING Mobil’de yer alan Cebimdeki Danışman sayesinde görüntülü görüşme ile danışmanlara uzaktan bağlanarak, e-Devlet Kapısı üzerinden veya ING şubelerine gelerek emekli maaşlarını ING’ye taşıyabiliyor. Yeni emekliler ve EYT ile emekli olanlar da emekli maaş promosyonundan faydalanabiliyor.

TARİHLER VE KOŞULLAR

15 bin liraya varan ek koşulsuz nakit promosyonundan 3 – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında emekli maaşını 3 yıl boyunca ING’den alma taahhüdü veren, mevcut ve yeni müşteriler yararlanabiliyor. Emekli maaşını ING’den almaya başlayanlar, gelirlerine göre farklı tutarlarda promosyon alabiliyor.

EK PROMOSYON FIRSATI

28 Mart – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında ING Türkiye’den ilk kez emekli maaşı alacak olanlar ve bu tarihler arasında ilk kez nakit promosyonu vadesiz hesaplarına yatırılacak emekli maaş müşterileri, her otomatik fatura talimatı için ek nakit promosyon kazanma fırsatına sahiptir.

Bu yenilik, emeklilere daha cazip ve avantajlı bir hizmet sunmayı amaçlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir